Odzież dla pracowników dopasowana do zawodu - zacznij nowy rok od zmian na lepsze!

0
Odzież dla pracowników dopasowana do zawodu - zacznij nowy rok od zmian na lepsze!

Wygląd pracowników jest równie ważny, co wystrój wnętrza i obsługa klientów. Każdy z tych elementów wpływa na wizerunek Twojej firmy. Z tego powodu warto zapewnić podwładnym odzież dla pracowników, koniecznie dopasowaną do wykonywanego przez nich zawodu. Skorzystają na niej także sami pracujący. Mogąc zmienić prywatny strój na ubrania dla pracowników, nie zniszczą swojej odzieży podczas wykonywania obowiązków.

 

 

Ubrania dla pracowników restauracji, kawiarni i innych lokali gastronomicznych


Istnieją zawody, które pozostawiają dowolność w kwestii zakupu odzieży roboczej. Są jednak i takie, w których pracodawca jest zobowiązany prawnie zapewnić ubrania dla pracowników. Ten temat omówiliśmy szerzej w artykule pt. "Sprawdź, kto powinien kupić odzież dla pracowników – Ty czy pracodawca", do którego przeczytania zachęcamy.

Jedna z branż, w których odzież dla pracowników jest wymagana, to gastronomia, jako że podczas przygotowywania i wydawania posiłków pracownik może się pobrudzić. W naszym sklepie znajdziesz ubrania dla pracowników gastronomicznych takie jak eleganckie koszule – z logo bądź bez, a także wysokiej jakości fartuchy i zapaski. Koszule z logo wykorzystasz również w branży hotelarskiej, urodowej (salony SPA czy gabinety masażu) i na stanowiskach, w których dochodzi do bezpośredniego kontaktu z klientem (np. w recepcji).


Odzież dla pracowników fizycznych


Pracownikom fizycznym, np. sprzątaczom, ogrodnikom czy robotnikom, także niezbędna jest odzież dla pracowników. Ponieważ obowiązki służbowe wykonują częściowo poza budynkiem, powinieneś zamówić zarówno lekkie ubrania dla pracowników, jak i grube, zapewniające ciepło. Printlogo oferuje m.in. ciepłe polary z nadrukiem oraz bezrękawniki robocze z funkcjonalnymi kieszeniami.

Ubrania dla pracowników budowy czy robót drogowych, a także służb publicznych, muszą spełniać restrykcyjne wytyczne BHP. Jeśli podczas wykonywania pracy dochodzi do kontaktu z niebezpiecznymi narzędziami, odzież dla pracowników powinna być wzmacniania. Ważne są także wstawki odblaskowe i pojemne kieszenie. Składając zamówienie w Printlogo, masz gwarancję otrzymania odzieży profesjonalnej, wytwarzanej przez znane i rzetelne marki. Spójrz np. na kurtkę roboczą ochronną Rimeck Woody W51 albo kurtkę roboczą Result Sabre Pilot z logo. Zapewnij swoim pracownikom bezpieczeństwo, kupując w naszym sklepie.


Nie tylko odzież dla pracowników – moc dodatków

Pracujesz w branży, w której ubrania dla pracowników mogłyby zostać odebrane negatywnie, ponieważ podwładni wolą nosić prywatną odzież? Nic nie szkodzi! W naszym sklepie znajdziesz także dodatki do odzieży, na których umieścisz logo, by w ten sprytny sposób promować biznes. Oferujemy plecaki i torby, parasole z logo, czapki oraz akcesoria do salonów SPA czy kompleksów sportowych (szlafroki, ręczniki). Zachęcamy do przeglądania asortymentu!

Komentarze do wpisu (0)

Blog chmura tagów
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl