Opinie o Nas
Zwroty, wymiany i reklamacje

Zwrot towaru (odstąpienie od umowy)

Zasady zwrotu towaru dla firm (dotyczy przedsiębiorców nie będących konsumentami): Odzież firmowa oraz gadżety tekstylne, na których zostało wykonane znakowanie w sposób nieodwracalny nie podlegają zwrotowi. Klient ma prawo zwrócić nieoznakowany towar (próbki produktów) w terminie 7 dni roboczych licząc od daty otrzymania towaru. Sprzedawca zobowiązuje się do zwrotu środków pieniężnych za zwrócony towar w terminie 14 dni roboczych, potrącając jednocześnie koszt manipulacyjny w wysokości 25% zwracanego towaru, na co Klient wyraża zgodę. Zwracany produkt nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być oryginalnie zapakowany. Paczkę ze zwracanymi produktami należy odesłać na koszt Klienta na adres naszego biura: Printlogo ul. Nadwodnia 4, 34-400 Nowy Targ.

Zasady zwrotu towaru dla Klientów detalicznych: Odzież firmowa oraz gadżety tekstylne, na których nie zostało wykonane znakowanie Klient ma prawo zwrócić w terminie 14 dni. Sprzedawca zobowiązuje się do zwrotu środków pieniężnych w terminie 14 dni za zwrócony towar na wskazane przez Klienta konto bankowe. Zwracany produkt nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być oryginalnie zapakowany. Paczkę ze zwracanymi produktami należy odesłać na koszt Klienta na adres naszego biura: Printlogo ul. Nadwodnia 4, 34-400 Nowy Targ.

Pobierz formularz zwrotu towaru (odstąpienie od umowy).

 

Wymiana towaru (bez znakowania)

Odzież firmowa oraz gadżety tekstylne, na których nie zostało wykonane znakowanie Klient ma prawo wymienić w terminie 14 dni. W przypadku wymiany niektórych towarów Sprzedawca ma prawo nałożyć opłatę manipulacyjną w wysokości 25% wartości wymienianego produktu. Przed wymianą należy skontaktować się Biurem Obsługi Klienta. Wymieniany produkt nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być oryginalnie zapakowany. Paczkę ze zwracanymi produktami należy odesłać na koszt Klienta na adres naszego biura: Printlogo ul. Nadwodnia 4, 34-400 Nowy Targ.

Pobierz formularz wymiany towaru.

 

Reklamacje

Reklamowany towar posiadający wadę lub niezgodny z zamówieniem należy odesłać wraz z wypełnionym formularzem reklamacji lub, jeśli wada nie wymaga wysyłki towaru, przesłanie zdjęcia wady wraz z jej opisem na kontakt@printlogo.pl.

Pobierz formularz reklamacji towaru.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl