Funkcjonalne ubrania robocze z nadrukiem dla branży budowlanej - TOP 5

0
Funkcjonalne ubrania robocze z nadrukiem dla branży budowlanej - TOP 5

Zapewnienie odpowiedniej odzieży pracownikom fizycznym jest nie tylko korzystne, ale wręcz obowiązkowe w świetle prawa. Jakie ubrania wybrać? Na jakie udogodnienia zwrócić uwagę? Dziś prezentujemy najlepsze ubrania robocze z nadrukiem dla branży budowlanej. Jest to odzież wierzchnia, przydatna podczas wykonywania różnych czynności. Zdecyduj które ubrania robocze z nadrukiem trafią do Twojego TOP 5!

 


Miejsce 1

Ochronne ubrania robocze z nadrukiem na zewnątrz

Głębokie i liczne kieszenie są przydatne w wielu zawodach, jednak w branży budowlanej zdają się szczególnie ważne. Pracownicy noszą dużo narzędzi i przyrządów, które muszą przenosić z miejsca na miejsce. Suwmiarka, dalmierz laserowy, zapasowe wiertła czy nawet młotek warto mieć przy sobie zawsze. Dlatego na pierwszym miejscu postawiliśmy ubrania robocze z nadrukiem ciepłe, wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów i jednocześnie wyposażone w liczne kieszenie. Kurtka robocza ochronna Rimeck Woody W51 ma dodatkowo drobne wstawki odblaskowe.

Kurtka robocza Rimeck W51

 

Miejsce 2

Odblaskowe ubrania robocze z nadrukiem w dzień i po zmierzchu

Musisz zapewnić pracownikom odblaskowe ubrania robocze z nadrukiem, ponieważ pracują w trudnych warunkach oświetleniowych lub na wysokości? Polecamy Ci model Kurtka ochronna z odblaskami Yoko Security, który sprawdzi się także przy robotach drogowych i w transporcie. Wysoki kołnierz wraz z ocieplaną podszewką zapobiegną wychłodzeniu organizmu w razie niepogody podczas wielogodzinnej pracy na zewnątrz.

Kurtka Yoko Safety HVP301

 


Miejsce 3

Ciepłe ubrania robocze z nadrukiem bez rękawów

W branży budowlanej sprawdzają się nie tylko ubrania robocze z nadrukiem z długim rękawem. Jesienią, ciepłą zimą czy wczesną wiosną pracownicy mogą nosić polary, na nie zaś zakładać kamizelki. Bezrękawnik roboczy B&C Expert Pro Bodywarmer utrzyma temperaturę ciała właściciela, a także ochroni go przed wiatrem i deszczem. Liczne kieszenie zabezpieczane zamkiem lub rzepami i wstawki odblaskowe to dodatkowe atuty tego modelu. Ubrania robocze z nadrukiem umożliwiają umieszczenie na nich logo firmowego.

Bezrękawnik roboczy B&C Expert Pro Bodywarmer

 


Miejsce 4

Odblaskowe ubrania robocze z nadrukiem bez rękawów

Wiosna i lato to pory roku zbyt ciepłe, by nosić kurtki robocze z odblaskami, a przecież ochronne ubrania robocze z nadrukiem zakładać trzeba. Kamizelka odblaskowa Yoko Fluo z logo Twojej firmy to idealna alternatywa na ciepłe miesiące. Można ją zarzucić zarówno na polar lub koszulę, jak i bluzkę z krótkim rękawem. Odblaskowe pasy zgodne z normą EN zapewniają doskonałą widoczność pracowników ze znacznej odległości i przy słabym oświetleniu.

Kamizelka odblaskowa Yoko Fluo HVW100

 

Miejsce 5

Polarowe ubrania robocze z nadrukiem i odblaskami

Na okresy przejściowe pomiędzy latem i jesienią oraz zimą i wiosną zapewnij pracownikom ubrania robocze z nadrukiem utrzymujące ciepłotę ciała i spełniające wymogi BHP. Doskonały przykład to polary z kołnierzykiem i odblaskami, takie jak Mikropolar z odblaskowymi pasami Result Safety. To model dopasowany do ciała, gwarantujący swobodę ruchów. Ma funkcjonalne kieszenie zamykane na zamek. Neonowe kolory rzucają się w oczy i wraz z pasami odblaskowymi przekładają się na doskonałą widoczność niezależnie od warunków pogodowych.

/mikropolar-roboczy-result-safety-r329x

Obejrzyj także inne ubrania robocze z nadrukiem, aby stworzyć swój TOP 5. Pamiętaj, że na każdym elemencie garderoby możesz umieścić logo Twojej firmy.

Komentarze do wpisu (0)

Blog chmura tagów
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl