Koszulki polo z haftem i nadrukiem

0
Koszulki polo z haftem i nadrukiem

Są eleganckie, dostępne w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów oraz wyjątkowo wygodne. Nic dziwnego, że koszulki polo należą do odzieży najchętniej wykorzystywanej przez firmy jako element garderoby pracowniczej. Tym bardziej, że ze względu na swoją trwałość oraz relatywnie prosty krój, mogą być z powodzeniem wykorzystane w promocji marki. Wielu przedsiębiorców docenia tę opcję i chętnie decyduje się na naniesienie w widocznych miejscach logo marki czy emblematu, korzystając z reguły z takich rozwiązań jak haft komputerowy lub nadruk.

Nadruki na koszulkach polo – czy to się opłaca?

Sitodruk, nadruk flex lub flock to trzy najpowszechniej stosowane metody znakowania odzieży firmowej. Każdy z tych wariantów daje inne efekty wizualne, dlatego przed złożeniem zamówienia warto przedyskutować z wykonawcą chociażby to, czy przekazany do realizacji projekt logo będzie dobrze prezentował się naniesiony na materiał w danej technice. Jest to niezwykle ważne, ponieważ czytelne i estetycznie wykonane oznaczenia o wiele lepiej pełnią swoją rolę jako element identyfikacji marki. Kwestią wartą uwagi jest również opłacalność, która zmienia się wraz z wielkością zamówienia. Z sitodruku, czyli techniki polegającej na bezpośrednim naniesieniu farby na materiał, najczęściej korzystają duże firmy zainteresowane seryjną produkcją. Flex oraz flock realizowane przy pomocy specjalnych folii są zaś korzystniejszymi opcjami w przypadku mniejszych zamówień.

Haft komputerowy na koszulkach polo

Inną, równie powszechną, aczkolwiek nieco droższą metodą trwałego znakowania odzieży firmowej jest haft komputerowy. Technikę tę można zastosować bezpośrednio na gotowych koszulkach polo, jak i na jeszcze niepozszywanych elementach wykrojów, co jest wygodniejsze m.in. przy większych wzorach. Świetną i lubianą za elastyczność opcją jest też możliwość wykonania naszywek, które następnie przymocowuje się do koszulki we wskazanym miejscu. Zaletą każdego z tych rozwiązań są zarówno estetyka, jak i trwałość. Oznaczenia wykonane techniką haftu komputerowego są bowiem odporne na działanie niekorzystnych czynników i z biegiem czasu nie tracą swoich walorów wizualnych.

Komentarze do wpisu (0)

Blog chmura tagów
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl