Koszule biznesowe na wyjazdy i codzienne koszule dla pracowników - profesjonalny wizerunek firmy!

0
Koszule biznesowe na wyjazdy i codzienne koszule dla pracowników - profesjonalny wizerunek firmy!

Prowadzisz hotel lub pensjonat? Zarządzasz firmą, w której klienci obsługiwani są bezpośrednio – na miejscu? A może jesteś właścicielem innego biznesu, w którym bardzo ważny jest nienaganny wizerunek pracowników? Dziś przedstawiamy Ci eleganckie koszule biznesowe oraz koszule dla pracowników recepcji, asystentów i przedstawicieli handlowych. Przekonaj się, dlaczego warto kupować w Printlogo!

 

Koszule dla pracowników – wymagane czy opcjonalne?


W przeciwieństwie do fartuchów, zapasek czy odzieży roboczej dla robotników, koszule dla pracowników kupowane są zazwyczaj jako odzież opcjonalna, niewymagana prawnie. Nie znaczy to jednak, że nie warto o nich pomyśleć już podczas planowania biznesu. Eleganckie, schludne i jednolite koszule biznesowe sprawią, że pracownicy będą się prezentować spójnie i profesjonalnie, co korzystnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy.
O tym pamiętaj: Koszule dla pracowników i innego rodzaju odzież robocza niezbędna, wymagana prawnie jest wyłącznie na stanowiskach, na których może dojść do zniszczenia bądź pobrudzenia prywatnego stroju pracowników, a także jeśli dyktują tak zasady BHP.

 

Jak wybrać koszule biznesowe? Na jakie aspekty zwracać uwagę?


Jeżeli chcesz zakupić koszule biznesowe dla pracowników po raz pierwszy, zastanów się nad kolorem. Korzystne będą te, które odpowiadają barwie logo firmy lub wystroju wnętrza (przykłady: klub sportowy, w którym dominuje fiolet, hotel urządzony w brązie i beżu). Następnie zdecyduj, czy lepsze będą koszule dla pracowników z krótkim, czy długim rękawem – te drugie sprawdzą się w miejscach chłodnych, np. w recepcji umieszczonej blisko drzwi wejściowych. Dobierz też właściwy krój i fason. Koszule biznesowe mogą przylegać do ciała bądź nie, mieć kołnierzyk, kieszonkę, wstawki w innym kolorze.

 

Koszula Russell Herringbone R-962M-0 z haftem

Koszula Russell Herringbone z haftem

Koszula Russell Oxford R-922M-0 z haftem

Koszula Russell Oxford z haftem na kołnierzyku

Koszula Malfini Flash z haftem na piersi

Koszula Malfini Flash krótki rękaw z haftem

 

Koszule dla pracowników: z logo czy bez?


Printlogo oferuje klientom klasyczne jednolite koszule biznesowe, ale także modele z logo umieszczonym w widocznym miejscu, np. na piersi. Koszule z logo to doskonały pomysł na odzież roboczą dla pracowników kurortu wakacyjnego, hotelu, przedstawicieli handlowych, uczestników konferencji i wystawców na targach. Klienci i potencjalni klienci szybko zidentyfikują pracownika Twojej firmy i będą mogli zadać mu pytanie bądź poprosić go o pomoc. Jeśli chcesz, możesz zapewnić pracownikom koszule biznesowe z logo tylko na czas wyjazdów.

Uwaga: dodatki też są ważne! Przedstawicielom wyjeżdżającym do innego miasta czy państwa, by promować Twoją markę, zapewnij również torbę na laptop z logo. Wybierz elegancki i trwały model, który posłuży na długo. Pamiętaj, że to, jak wyglądają Twoi pracownicy – m.in. jakiej jakości ubrania i akcesoria posiadają – przekłada się na ogólny wizerunek firmy.

 

Koszule biznesowe Printlogo

Komentarze do wpisu (0)

Blog chmura tagów
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl