Czy sytuacja z COVID-19 wpłynie na branżę odzieży reklamowej?

0
Czy sytuacja z COVID-19 wpłynie na branżę odzieży reklamowej?

Eipdemia COVID-19 bardzo mocno ingeruje w działania firm w całej Europie. Chcielibyśmy więc uspokoić Cię, że w nadchodzących tygodniach będziemy płynnie i bez przerwy świadczyć nasze usługi w zakresie dystrybucji i produkcji ubrań reklamowych z logo. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań aby nasz zespół, nasi partnerzy oraz klienci pozostali zdrowi.

Jesteśmy przygotowani do pracy zdalnej, aby zminimalizować ryzyko zachorowań wśród naszych zespołów. Posiadamy zabezpieczenie w postaci dużych stanów magazynowych ubrań reklamowych dla firm oraz gadżetów tekstylnych różnych marek. Dysponujemy systemami niezbędnymi do utrzymania naszego normalnego poziomu usług dla Twojej firmy, jednocześnie przestrzegając podstawowych zasad bezpieczeństwa.


Czy bieżąca sytuacja w płynie na poziom dostępności towarów ?

Jesteśmy obecnie przekonani, że możemy nadal dostarczyć to, czego potrzebujesz w normalnych terminach dostawy. Współpracujemy a naszymi dostawcami, aby utrzymać ten stan, niezależnie do pochodzenia towarów. Sytuacja na całym świecie zmienia się codziennie, a naszym celem jest informowanie Cię na bieżąco, abyś mógł zaplanować swój biznes. Nadchodzące tygodnie będą trudne dla wielu z nas, ale jesteśmy przekonani, że możemy współpracować bez zakłóceń, aby nasze formy utrzymały się w jak najlepszej kondycji!

Zostań w domu i zamów odzież z logo dla swoich pracowników

Sprzedaż ubrań reklamowych w naszej firmie opieramy tylko i wyłącznie na sprzedaży internetowej za pośrednictwem platformy sprzedażowej printlogo.pl. Możesz zatem w bezpieczny sposób bez konieczności wychodzenia z domu czy biura złożyć zamówienie na ubrania z logo dla Twojej firmy.

Przed złożeniem zamówienia możesz zdalnie zamówić próbki towarów z nadrukiem czy haftem aby ocenić jakość produktów. Ogranicz ryzyko zakażenia do minimum, nie ma potrzeby abyś kontaktował się z nami osobiście. Jesteśmy przygotowani do wysyłania towaru pod dowolny adres w  Polsce czy Unii Europejskiej.

Chcesz porozmawiać? Nie ma problemu skorzystaj z darmowej możliwości postawienia do siebie numeru telefonu - oddzwonimy do Ciebie 28 sekund. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na pytania, doradzą w kwestii doboru najlepszej odzieży reklamowej dla Twojej firmy, doradzą w kwestii znakowania odzieży, pomogą wybrać najoptymalniejszą technikę zdobienia odzieży dla Twojej formy.

Nasi graficy są do Twojej dyspozycji i przygotują darmową wizualizację z Twoim logo na wybranych ubraniach roboczych czy innych gadżetach reklamowych, takich jak parasole, ręczniki, czapki.

Będziemy dla Ciebie w tych trudnych, pełnych wyzwań czasach. Dziękujemy za ciągłe wsparcie.

Twój zespół Printlogo

Komentarze do wpisu (0)

Blog chmura tagów
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl