Damski polar Hi-Tec Lady Henis
Prezentowana cena nie zawiera kosztów znakowania.
Prezentowana cena nie zawiera kosztów znakowania.
Wybierz ilość
Cena netto (bez kosztów znakowania)
Zapytaj o znakowanie
Administratorem danych osobowych jest Printlogo.pl. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Damski polar Hi-Tec Lady Henis
Wysokiej jakości damski polar marki Hi-Tec. Polar reklamowy Lady Henis wykonany jest w 100% z poliestru o gramaturze 280g/m². Polar roboczy posiada dwie boczne kieszenie oraz kołnierz ze stójką.
Polar Hi-Tec to doskonała odzież reklamowa do pracy. Za dodatkową opłatą możesz zamówić swój własny haft. Polar reklamowa z logo to także świetny sposób na promocję Twojej firmy. Logo możesz umieścić na rękawie, z przodu na piersi albo na plecach. Zamów polar reklamowe Hi-Tec z własnym logiem już od 10 szt. Uwaga: polar posiada dodatkowe logotypy producenta.
Gdzie sprawdzi się polar z haftem
- Narciarstwo
- Turystyka górska
- Kluby sportowe
- Czas wolny i dom
- Materiały promocyjne
- Imprezy firmowe
- Edukacja
Specyfikacja
- Rozmiary: S-2XL
- Gramatura: 280 g/m²
- Producent: Hi-Tec
- Kod produktu: Lady Henis
- Skład: 100% poliester
- Krój: Damski
Tabela rozmiarów/Karta produktu
Tabela rozmiarów
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Adres biura
ul. Nadwodnia 4
34-400 Nowy Targ
woj. małopolskie
POLSKA
665-961-015
pon-pt 08.00-16.00
kontakt@printlogo.pl
otrzymasz szybką wycenę