Czapki reklamowe z logo - jakie znakowanie wybrać?

0
Czapki reklamowe z logo - jakie znakowanie wybrać?

Czapki reklamowe wydają się być idealnym gadżetem dla firm. Są niewielkie i stosunkowe tanie w sprzedaży. Czapki reklamowe z logo świetnie podkreślają markę i są doskonałym sposobem na promocję Twojej firmy. Na rynku można spotkać przeróżne modele nakryć głowy. Najczęściej są to czapki z daszkiem z 5 lub 6 panelami, czapki zimowe typu beanie z polaru lub akrylu, czapki uszatki, kapelusze promocyjne lub daszki.

 

Czapka z daszkiem - czyli klasyczna bejsbolówka z logo

Czapki z daszkiem to najczęściej spotykany gadżet tekstylny z logo dla firm. Mały rozmiar, niska cena, prostota - sprawiają, że genialnie sprawdzają się w różnych akcjach promocyjnych. Dzięki swojej konstrukcji na czapkach możliwy jest nadruk (czapki 5 panelowe bez szwu na środku) lub haft komputerowy (czapki 5-cio lub 6-cio panelowe ze szwem). Sztywna konstrukcja sprawia, że łatwo jest wykonać na nich haft czy nadruk. Kaszkietka z logo w formie haftu idealnie się prezentuje, dzięki czemu logo wygląda prestiżowo i elegancko.

 

Haft na czapkach - gdzie się sprawdzi?

Czapki zimowe i polarowe ze względu na swój materiał sprawiają, że jedyną techniką która zapewni trwałość będzie bezpośredni haft komputerowy lub specjalna naszywka z aplikacją. Haft się sprawdzi już przy kilku lub kilkunastu sztukach, nie trzeba w tym celu przygotowywać specjalnych siatek czy matryc jak przy nadruku. Zdobienie czapek za pomocą haftu komputerowego sprawia że log jest trwałe, eleganckie i subtelne.

Haft na czapkach reklamowych nie sprawdzi się w przypadku drobnych detali i przejść tonalnych. Haft ma ograniczenie do kilku lub kilkunastu kolorów i wykonuje się tą metodą raczej proste i nieskomplikowane logotypy.

 

Nadruki na czapkach - termotransfer, sitodruk, subliflock...

W przypadku gładkich powierzchni lub w przypadku 5-cio panelowych czapek z daszkiem można zastosować zdobienie za pomocą nadruku. Zaletą takiego rozwiązania jest nieograniczona liczba kolorów, przejścia tonalne oraz niska cena. Nadruki są doskonałe dla dużych nakładów po kilkadziesiąt lub kilkaset sztuk. Koszt przygotowania matrycy oraz pozostałe koszty przygotowalni rozkładają się równomiernie na większy nakład i stosunkowo mogą być tańszym rozwiązaniem, niż w przypadku haftu komputerowego. Dzięki zastosowaniu nowatorskich metod zdobienia, nowoczesnych farb, grafika może być odwzorowana z bardzo dużą dokładnością i w bardzo krótkim czasie. Wybierz nadruk na czapkach reklamowych, jeśli chcesz umieścić skomplikowaną grafiką, obraz lub zdjęcie.

Komentarze do wpisu (0)

Blog chmura tagów
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl