Wizualizacja z Twoim logo

Zamów wizualizację z Twoim logo

Jeśli nie jesteś pewny jak będzie wyglądało Twoje logo na ubraniach firmowych lub gadżetach poproś o darmową wizualizację.

Nasi graficy są do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że prześlesz nam swoje logo a my zajmiemy się resztą. Usługa darmowej wizualizacji dokonywana jest tylko na etapie przesłania wyceny do klienta.

Wizualizacja

 

Wizualizacja

Niech Twoja odzież
się wyróżnia!

Wizualizacja logo na odzieży firmowej ma jedynie charakter poglądowy i nie daje ona gwarancji dokładnego odzwierciadlenia jej w realizowanym zleceniu, jest jednak bardzo pomocna w ustaleniu kolorów i umiejscowienia znakowania na materiałach tekstylnych.

Wizualizacja nie oddaje rzeczywistych wymiarów logo na materiale 1:1, jest to tylko plik poglądowy.

 

Zgłoś poprawki

Możesz poprosić o maks. 3 poprawki na etapie wyceny. Nie martw się, więcej poprawek będziesz mógł zgłosić po opłaceniu zamówienia. W przypadku braku zdjęcia oryginalnego produktu, zostanie ono zastąpione przykładowym produktem o podobnych cenach i kolorach.

Wizualizacja

 

Wizualizacja plik wektorowy

Prześlij plik wektorowy!

Do przygotowania wizualizacji z nadrukiem lub haftem wymagany jest plik wektorowy (.cdr, .ai, .eps, .pdf, .svg). Jeśli nie posiadasz pliku w Corelu, możesz wysłać nam inny plik o dużej rozdzielczości, np. JPG, PNG, PSD.

Infolinia Printlogo.pl!

 

+48 665 961 015

Dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl