Naszywka na ubraniach

Strona główna / Metody znakowania / Naszywka

Naszywka

Naszywka na ubraniach jako alternatywna dla haftu i nadruku. Naszywka to doskonały sposób zdobienia ubrań reklamowych, roboczych i firmowych. Jest to trwała i zarazem niespieralna technika zdobienia odzieży i tekstyliów. Główną zaletą naszywek jest możliwość przyszycia praktycznie do każdego podłoża, nawet na szwach i w trudno dostępnych miejscach. Naszywkę najczęściej wykonuje się na klatce piersiowej, ramieniu, na plecach i na frontach czapek. Naszywka nie sprawdzi się w przypadku tkanin rozciągliwych i elastycznych.

Naszywka haftowana (emblemat) - tradycyjna i najbardziej powszechna forma naszywek. Polega ona na tym, że uprzednio materiał jest haftowany za pomocą tradycyjnej metody a następnie przyszywany do podłoża wraz z obszyciem. Naszywka w formie emblematu najczęściej jest stosowana na odzieży dla służb mundurowych np. dla wojska lub policji. Naszywki haftowane są sztywne, mają elegancki i prestiżowy wygląd.

Naszywka sublimowana - to idealny sposób wykonywania trudnych i kolorowych grafik, np. herbów szkół i miast, godła, herbów sportowych. Naszywka sublimowana pozwala na wypełnienie białej poliestrowej powierzchni materiałowej wielokolorową grafiką z przejściami tonalnymi gradientami włącznie. Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o ilość kolorów. Naszywka z nadrukiem to także idealna metoda dla personalizacji imiennej na odzieży.

 

Naszywka

Naszywka to doskonały sposób do znakowania: Bezrękawników i kamizelek, kurtek pikowanych i softshell, mundurów wojskowych, czapek, plecaków i toreb reklamowych. Naszywka nie sprawdzi się w przypadku: ręczników, parasoli i t-shirtów.

Wybrane realizacje za pomocą naszywki

 

Naszywka sublimowana Chobot
Naszywka emblemat Aves
 
Naszywka sublimowana
Naszywka sublimowana na polarach
 
Naszywka tradycyjna (emblemat)
Czapka beanie z naszywką - wizualizacja

 

 

Zobacz wszystkie realizacje

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl